Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Краснопіллі…
Дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, близько 2 години ночі, по вулиці Слов’янській. Внаслідок якої загинув чоловік, ще двоє громадян опинились на лікарняних ліжках.
Попередньо встановлено, що 29-річний чоловік, керуючи автомобілем Renault Duster, не впорався з керуванням, з’їхав з дороги, в результаті чого транспортний засіб перекинувся.
Внаслідок аварії, водія та пасажирку було госпіталізовано до лікарні. Ще один 31-річний пасажир отримав травми несумісні з життям та помер на місці події.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами»,у рамках якого встановлюються всі обставини події, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.
ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/9624-vodii-na-avtomobili-volkswagen-polo-naikhav-na-pishokhoda