На СУМЩИНІ 29-річний чоловік на мотоблоці підірвався на протипіхотній міні ПМН – 4…

До поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Нижня Сироватка по вулиці Станційна, поблизу залізничної станції, під час руху на мотоблоці з причепом на протипіхотній міні ПМН – 4 підірвався 29-річний працівник залізниці. Унаслідок вибуху чоловік отримав важку контузію та травми очей. Постраждалого госпіталізовано до медичного закладу.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8444-na-sumshchini-zneshkodzhuyut-mini

До слова, на узбіччі дороги біля с. Великий Вистороп, виявлено дві протипіхотні міни направленої дії МОН-50 з підривачем. Виїздом на місце пригоди працівників відділу вибухотехнічної служби ГУНП, міни були знешкоджені.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8432-na-putivlshchini-viyavleno-7-snaryadiv

Поліція Сумщини нагадує громадянам про небезпеку замінованих територій Надзвичайну небезпеку для життя і здоров’я громадян несуть протипіхотні та протитанкові міни, якими росіяни, не жалкуючи, замінували українську землю.

Правоохоронці радять всім громадянам утриматися від відвідувань лісів, парків, лісосмуг, полів та лук, які розташовані навколо населених пунктів, де перебували війська рф, аж до повного їх розмінування.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8427-politseiski-provodiat-kompleksne-vidpratsiuvannia-terytorii-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady

Зауважимо, що у випадку виявлення боєприпасів, що не розірвалися, протипіхотних чи протитанкових мін, інших підозрілих предметів, не можна їх чіпати та намагатися знешкоджувати їх самостійно. Залиште цю справу саперам.

Про всі небезпечні знахідки прохання повідомляти поліцію за телефоном 102 та ДСНС за телефоном 101, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8426-u-seli-sloboda-shcho-v-burynskii-terytorialnii-hromadi-vyiavleno-aviabombu-fab-500shr

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.