На КОНОТОПЩИНІ поліцейські оперативно розшукали 6-річного хлопчика, який зник…

Менше години знадобилося поліцейським Конотопського районного відділу поліції аби розшукати 6-річного хлопчика, який пішов гуляти на вулицю та зник.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/8103-dity-iaki-pishly-z-domu-v-nevidomomu-napriami-na-sumshchyni-znaideni-v-kharkovi-vieo

Сьогодні, 21 квітня 2022 року, пообіді, на спеціальну лінію «102» зателефонувала схвильована жінка та повідомила, що її малолітній син, який гравсь на подвір’ї господарства, зник.

На розшуки дитини залучили увесь особовий склад відділу поліції. Та вже менше ніж за годину пошуків хлопчика знайшли дільничні офіцери поліції. Виявилось, що весь час малий ховався … в літній кухні.

Хлопчик пояснив свій вчинок тим, що вирішив погратися з батьками в хованки.

Батьки дитини подякували поліцейським за допомогу та побажали успіхів у їх нелегкій роботі.

Поліцейські закликають батьків приділяти максимум уваги своїм нащадкам та забезпечити постійний контроль за місцем їх знаходження, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.