На ПУТИВЛЬЩИНІ виявлено 7 снарядів…

До поліції надійшло повідомлення від жительки села Руднєве, що на Путивльщині, про виявлення снарядів на території села. Вибухонебезпечні предмети були взяті під охорону поліцейськими до приїзду саперів.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8426-u-seli-sloboda-shcho-v-burynskii-terytorialnii-hromadi-vyiavleno-aviabombu-fab-500shr

До поліції зателефонували небайдужі громадяни та повідомили, що в полі та на городах громадяни в селі Руднєве виявили 7 снарядів калібром 200-220 мм. На місцях виявлення боєприпасів виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України.

Поліцейські закликають громадян бути пильними і обережними, а також пояснити дітям про те, що не можна чіпати підозрілі предмети та боєприпаси.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8422-dmytro-zhyvytskyy-yakby-my-ne-pochaly-zupyniaty-vorohiv-maizhe-holiruch-to-kolony-voroha-buly-b-uzhe-bilia-kyieva

Про виявлення подібних знахідок слід зателефонувати до найближчого підрозділу поліції або на спеціальну лінію «102», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8427-politseiski-provodiat-kompleksne-vidpratsiuvannia-terytorii-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.