У селі СЛОБОДА, що в Буринській територіальній громаді, виявлено авіабомбу ФАБ-500ШР…

Поліцейські провели комплексне відпрацювання території Буринської об’єднаної територіальної громади…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8425-volontery-buryni-ta-deputaty-z-bilshosti-burynskoyi-miskoyi-rady-ne-zupyniaiut-nadannia-humanitarnoi-dopomohy-zhyteliam-burynskoyi-th

До заходів були залучені як працівники місцевого відділу поліції, так і співробітники різних служб Головного управління Національної поліції в Сумській області, зокрема вибухотехніки, кінологи та спецпризначенці.

Правоохоронці провели цілеспрямоване відпрацювання усієї Буринської об’єднаної територіальної громади.

Метою таких заходів є протидія діяльності диверсійних груп, виявлення колаборантів та осіб, що надають інформацію ворогу, протидія злочинності, виявлення заборонених речей та предметів, в тому числі нелегальної зброї.

Так, у ході проведення зазначених комплексних заходів поліцейські отримали інформацію від місцевих мешканців про те, що один із місцевих жителів незаконно зберігає вогнепальну зброю. Під час перевірки дійсності даного повідомлення, чоловік добровільно видав пістолет та набої до нього.

Крім того, правоохоронці приділили значну увагу виявленню та знешкодженню вибухонебезпечних предметів.

Під час патрулювання села Слобода, на одній із присадибних ділянок на відстані близько 300 метрів від житлових будинків, працівники поліції виявили деформовану авіабомбу ФАБ-500ШР, яка не вибухнула. Поліцейські вибухотехнічної служби ГУНП спільно з працівниками ДСНС знешкодили снаряд, наразі він не несе загрози жителям.

Поліція продовжує посилену роботу щодо виявлення, документування та фіксації злочинних діянь ворожими військами відносно мирних жителів, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8399-politsejski-burinshchini-prodovzhuyut-stoyati-na-varti-bezpeki-zhiteliv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.