Знайдено водія, який скоїв аварію, під час неї загинула жінка

Інтернет-пртал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ детально розповідав, що вчора, 28 січня 2022 року, в селі Старе Село Сумського району невідомий водій невстановленого автомобіля скоїв наїзд на жінку та зник з місця пригоди. Від отриманих ушкоджень потерпіла померла на місці події…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8283-politsiia-rozshukuie-vodiia-iakyi-skoiv-smertelnu-avariiu-v-iakii-zahynula-zhinka

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України та відразу розпочали пошуки водія.

І менше ніж за добу оперативники Сумського районного управління поліції встановили особу керманича. Ним виявився 50-річний чоловік.

Наразі вантажний автомобіль, яким того дня керував чоловік, вилучено та поміщено на спеціальний майданчик поліції. З водієм спілкуються слідчі.

Встановлюються всі причини та обставини дорожньо-транспортної пригоди, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8284-pid-chas-zitknennia-vantazhnoho-avtomobilia-daf-xf-105-460-ta-lehkovyka-skoda-oktavia-a5-zahynuv-20-richnyi-pasazhyr

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.