Керівник Сумської обласної прокуратури 24 січня 2022 року підписав повідомлення про підозру міському голові одного з населених пунктів Конотопського району…

Керівник Сумської обласної прокуратури ОЛЕКСІЙ ТУБЕЛЕЦЬ, сьогодні, 24 січня 2022 року, підписав повідомлення про підозру міському голові одного з населених пунктів Конотопського району за фактом грубого порушення громадського порядку та тривалого перешкоджання нормальній діяльності міської ради, що супроводжувалось спричиненням тілесних ушкоджень посадовим особам, вчиненого групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України), повідомив сайт https://sumy.gp.gov.ua/

ПОДІЇ, ПРО ЯКІ ЙДЕТЬСЯ МОВА, ВІДБУВАЛИСЯ 18 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ В БУРИНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8262-slidchymy-konotopskoho-raionnoho-viddilu-politsii-pid-protsesualnym-kerivnytstvom-prokuratury-povidomleno-pro-pidozru-miskomu-holovi

За даними слідства, події відбувались 18 листопада 2021 року в приміщенні міської ради.

У кабінет секретаря вказаної міської ради, який до того часу виконував обов’язки міського голови, зайшов поновлений рішенням суду на посаді очільник міста у супроводі двох осіб.

Проявляючи особливу зухвалість та викрикуючи образливі та погрозливі висловлювання, міський голова вимагав у секретаря віддати йому печатку, негайно покинути службовий кабінет та будівлю міської ради.

Оскільки секретар відмовився виконати вимоги, міський голова разом з двома спільниками, застосовуючи фізичну силу та наносячи удари, виштовхали його із кабінету в коридор, а потім і на вулицю.

Заступника міського голови, який намагався завадити їх протиправним діям, також силою змусили покинути будівлю міської ради.

Відповідно до висновку експертизи, секретарю міської ради та заступнику міського голови спричинено легкі тілесні ушкодження.

Разом з тим, за фактом грубого порушення громадського порядку повідомлено про підозру одному із чоловіків, який супроводжував міського голову та застосовував силу до посадовців. Стосовно іншого триває досудове розслідування.

Досудове розслідування проведено слідчими Конотопського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.