Автоцистерна злетіла з дороги в кювет…

Працівники групи реагування патрульної поліції разом з комунальними службами надали допомогу водієві автоцистерни, який з’їхав на узбіччя.

Чоловік розповів, що не впорався з керуванням, після чого транспортний засіб занесло у кювет.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8140-vodii-lehkovyka-zahynuv-u-dorozhnii-avarii

На щастя, ніхто не постраждав та небезпечний вантаж не пошкодився, але виїхати на дорогу самостійно керманич не зміг.

Поліцейські приїхали на допомогу водію. Патрульні організували надання допомоги комунальними службами, адже витягнути автоцистерну своїми силами було неможливо.

Інспектори тимчасово обмежили рух транспорту, доки проводились роботи.

Через кілька годин завдяки спільним зусиллям автоцистерну вдалось повернути на дорогу, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8131-smertelna-avtotroshcha-na-dorozi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.