Судитимуть чоловіка, який перешкоджав працівнику Держекоінспекції виконувати свою роботу та порізав колеса службового авто на території БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ…

Буринським відділом Конотопської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 34-річного чоловіка, який грубо порушуючи громадський порядок, перешкоджав працівнику Держекоінспекції виконувати свою роботу.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/7764-u-burynskii-miskii-oth-ladukhintsi-napaly-na-ekoinspektora-inspektor-postrazhdav

За даними слідства, подія сталась 20 серпня 2021 року поблизу с. Леонтіївка на Буринщині. Спеціаліст Держекоінспекції у Сумській області прибув на службовому автомобілі на ділянку місцевості, де в цей час відбувалася вирубка дерев.

Оглянувши місцевість, екоінспектор викликав правоохоронців. У цей час до автівки підійшло декілька осіб, двоє з яких, проявляючи особливу зухвалість, силою почали витягувати працівника із салону службового автомобіля та намагалися відібрати у нього мобільний телефон.

Коли нападникам не вдалось витягти службовця із транспортного засобу, вони порізали чотири колеса службового авто.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 296 (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене групою осіб) та ч. 1 ст. 343 (вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків) КК України.

Санкція найсуворішої статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 4 років.

Разом з тим, досудове розслідування стосовно спільника підозрюваного триває, вирішується питання щодо притягнення його до кримінальної відповідальності, повідомила Пресслужба обласної прокуратури.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.