12-річного хлопчика присипало землею, він загинув…

Нещасний випадок стався у Лебедині. Загинув 12-річний хлопчик під час збору металобрухту...

За версією слідства, дитину присипало піском на території колишнього заводу…

20 листопада 2021 року об 11 годині 02 хвилини до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги у м. Лебедин по вул. Тараса Шевченка, де на території колишнього підприємства хлопчика засипало грунтом.

Зі слів товариша дитини, яку засипало ґрунтом, вони неодноразово приходили на це місце, щоб відкопувати металобрухт.

Як розповідає хлопчик, коли він побачив, що його приятеля засипало землею, він побіг за допомогою до місцевої жительки. За попередніми даними, після того, коли жінка прийшла на місце пригоди, вона зателефонувала на лінію «101».

На місце виклику прибуло відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

На одному з боків котловану рятувальники побачили фрагмент капюшону, що виглядав на поверхню.

Вони оперативно приступили до розкопування ґрунту і на глибині близько 30 см натрапили на хлопчика 2009 р.н., якого без ознак життя дістали на поверхню і передали працівникам екстреної медичної допомоги.

Незважаючи на докладені зусилля та проведені реанімаційні заходи лікарями, врятувати хлопчика не вдалося. Усього для надання допомоги від Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.