Що падає на Буринський міський стадіон «Урожай»?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповідав, що вчора, 10 жовтня 2021 прку, на Буринському міському стадіоні «Урожай» відбувся матч ½ фіналу «Осіннього кубку Конотопщини» з футболу.

У ньому зіграли команди ФК «Слобода» (Слобода) та ФК «Кристал» (Курилівка).

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/7912-fk-sloboda-sloboda-ta-fk-konotopahropostach-viazove-zihraiut-u-finali-osinoho-kubku-konotopshchyny-z-futbolu

Чисельних глядачів, які прийшли на гру, здивувало те, що сидіння на стадіоні були вкриті лузгою буро-коричнюватого кольору.

Пролітала лузга й над стадіоном…

Звідки вона взялася тут?

Однозначної відповіді футбольні уболівальники відразу не знайшли.

Проте, можна припустити таке: поруч розташоване ФГ «Едельвейс 2007» (керівник ЛАДУХА О.Й.), де нині працює елеватор.

Саме звідти й може летіти лузга.

Однак істину повинні б встановити відповідні органи, які контролюють екологічну безпеку, в тому числі й в місті Буринь.

Зауважимо, що поруч із стадіоном розташована Буринська міська ЗОШ №3, у якій у ці дні навчаються учні.

І ще про важливе. За деякою інформацією в БУРИНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ОТГ – один з найвищих показників онкологічних захворювань серед жителів Сумської області...

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.