ІННА РАЙДЕНКО, депутатка Буринської міської ради від партії ВО «Батьківщина», приховала від Національного агентства із запобігання корупції інформацію про 202 гектари землі…

Завідувачка відділу ветеринарно-санітарної експертизи №2 Путивльської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби ІННА РАЙДЕНКО, депутатка Буринської міської ради від партії ВО «Батьківщина», приховала від Національного агентства із запобігання корупції інформацію про 202 гектари землі.

Про це йдеться у висновку НАЗК про результати повної перевірки декларації ІННИ РАЙДЕНКО за 2020 рік, передає «Слово і діло» https://www.slovoidilo.ua/

Так, ІННА РАЙДЕНКО користується 5 земельними ділянками загальною площею близько 202 гектарів. При цьому, 104 гектари вона орендує у Буринської міської ради, а 97 гектарів землі ‒ це її власність.

Також чиновниця не записала в декларації дані про будинок площею 77,3 кв. м., в якому вона мешкає разом із сином. На запит НАЗК Інна Райденко пояснила, що це майно належить її матері.

За даними НАЗК, недостовірні відомості, зазначені у декларації, відрізняються від достовірних на суму 401 тис. грн.

Тому, якщо провину ІННИ РАЙДЕНКО визнає суд, згідно із ч.4 ст. 172-6 Кодексу про адмінпорушення, вона буде змушена сплатити штраф у межах 1700‒42500 грн.

Зауважимо, що ІННА РАЙДЕНКО є однією з найбільш наближених прибічниць колишнього голови міста Буринь ВІКТОРА ЛАДУХИ...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.