У зоні ООС поранено семеро військових 58 бригади, яка базується в місті Конотоп…

Про це в Фейсбуці повідомив міський голова Шостки МИКОЛА НОГА:

«Кожного дня війна приносить в українські родини біду. 26 липня внаслідок ворожого обстрілу було поранено сім військових 58 бригади. На сьогодні п’ятеро військовослужбовців перебувають у мобільному шпиталі на території ООС, у задовільному стані.

Двоє захисниць знаходяться у Харківському військовому шпиталі. Стан однієї нашої землячки медики оцінюють як важкий, стан іншої – середнього ступеня тяжкості. Міськвиконкомом проводяться заходи по підтримці наших земляків.

Молимося за шосткинських берегинь.

Нехай Бог оберігає вас та дарує зцілення!»

Зауважимо, що 58-а окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського (58 ОМПБр) – військове з'єднання мотопіхотних військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України чисельністю у бригаду. Базується у місті Конотоп. Входить до складу ОК «Північ».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.