На межі Буринської міської ОТГ та Путивльської міської ОТГ гасили серйозну пожежу, яка сталася майже на 10 гектарах…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО розповідав, про те, що неподалік села Дич, що в Буринській міській ОТГ, рятувальники погасили пожежу сухої рослинності на плоші майже 4 гектарів...

ДЕТАЛЬНО ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7255-u-burynskii-miskii-oth-vohnebortsi-pohasyly-zahorannia-sukhoi-roslynnosti-maizhe-na-4-hektarakh

І ось нове повідомлення про пожежу, яка сталася неподалік все того ж села – села Дич, яке розташоване майже на межі двох ОТГ – Буринської та Путивльської.

Відділення чергових караулів 23-ї та 15-ї державних пожежно-рятувальних частин були викликані з міст Буринь та Путивль.

Поблизу села Дич загорівся очерет загальною площею близько 10 гектарів.

На гасіння пожежі також залучили пожежну команду із села В'язенка, що на Путивльщині.

Ускладнювало ситуацію те, що горіння відбувалося у болотистій важкодоступній для техніки місцевості.

І все ж таки спільними зусиллями рятувальникам удалося погасити цю серйозну пожежу, повідомиляється на сторінці «23 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області» в Фейсбуці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.