За спробу згвалтувати школярку затримано молодика…

Подія сталася в місті Кролевець, вчора, 29 березня 2021 року, пізно увечері…

На неповнолітню дівчину, яка одна поверталася додому, напав невідомий та намагався зґвалтувати.

Зловмисник повалив дівчину на землю, намагався згвалтувати…

Старшокласниця кричала й просила про допомогу

Її крики про допомогу почула жінка, яка проходила неподалік, тож ґвалтівник кинувся навтьоки.

Перехожі допомогли дівчині викликати поліцію.

Школярка трохи отямившись, описала поліцейським прикмети невідомого.

За її словами, він був молодий, у брудному одязі, та чомусь у крові.

На пошук підозрюваного у нападі було орієнтовано наряди поліції міста, і вже за якусь годину правоохоронці помітили на одній з вулиць схожого за прикметами парубка.

Поліція зупинила його, і доставила до відділення.

Тільки глянувши на нього, учениця відразу ж упізнала того, хто намагався її скривдити.

Зловмисником виявився 19-річний житель одного з сіл Конотопського району, раніше неодноразово судимий за вчинення злочинів майнового характеру.

Молодика затримано в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.15 «Замах на злочин» ч.3 ст.152 «Зґвалтування» Кримінального кодексу України.

Санкція статті за зґвалтування неповнолітньої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 13 років.

Слідство триває, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.