Жінка випала з вікна адміністративної будівлі…

Сьогодні вранці, 11 лютого 2021 року, під вікнами адміністративної будівлі, що в центрі Путивль, виявлено труп жінки…

За словами одного з працівників Путивльської районної державної адміністрації, скоріше за все, жінка прийшла до приміщення адміністрації вчора ввечері. адже вдень її не бачили, піднялася до конференц-зали на третьому поверсі та викинулася з вікна.

Що стало причиною смерті – дізнаються правоохоронці.

Наразі офіційних коментарів вони не дають, повідомила «Районная общественно-политическая газета «Путивльские ведомости» на своїй сторінці в Фейсбуці.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.