Автомобіль наїхав на чоловіка, він помер…

Дорожньо-транспортна подія сталася учора, 11 грудня 2020 року, після 17 години вечора, на вулиці Глухівська, що в місті Путивль…

Викликані на місце аварії працівники поліції встановили, що за кермом ВАЗівки перебував 69-річний місцевий чоловік. Саме він повідомив про потерпілого пішохода медиків «швидкої», а вже ті сповістили правоохоронців.

У результаті наїзду отримав травми і помер у лікарні 76-річний пішохід.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 286 Кримінального кодексу України та розслідують причини й обставини того, що сталося.

Слідчі дії тривають, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.