Побилися пенсіонери, один з них помер…

На Сумщині поліцейські встановили чоловіка, який до смерті побив односельця…

Подія сталася у селі Вовна Шосткинського району. Під час спільного вживання спиртних напоїв двоє товаришів побилися. Наступного дня один з них від отриманих травм помер, а інший наразі дає свої покази слідчим.

Про смерть свого 62-річного товариша у поліцію повідомив місцевий житель.

Поліцейські виїхали за вказаною адресою та опитали жителів вулиці, а тіло небіжчика направили на експертне дослідження для встановлення причини смерті.

Як з’ясували спеціалісти, чоловіка за життя дуже побили. Відтак, сукупність отриманих травм і стала причиною його передчасної смерті.

Провівши ряд оперативно-пошукових заходів, правоохоронці встановили перебіг подій, що призвели до трагічних наслідків.

З‘ясувалось, що напередодні загибелі потерпілий вживав удома спиртні напої у товаристві свого 61-річного односельця. Під час застілля чоловіки посварилися, а потім, і побилися.

Залишивши товариша вдома, гість пішов – він ніяк не очікував, що той наступного дня помре.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.