У Бурині чоловік застрелив сусідського собаку і погрожував сусідам позбавити їх життя…

У місті Буринь чоловік через занадто шумних собак погрожував позбавити життя сусідів – поліція розпочала досудове розслідування

До поліції зателефонувала перелякана жінка і повідомила, що сусід, увірвавшись на її подвір‘я, застрелив собаку та предметами, схожими на ніж і пістолет, погрожує їй та її хворому чоловіку.

За вказаною громадянкою адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група та група реагування патрульної поліції Буринського відділення поліції.

На місці події правоохоронці застали заявницю та її чоловіка, який нещодавно переніс інсульт. У дворі лежав мертвий пес. Сам же зловмисник намагався сховатися.

Поліцейські опитали подружжя та їх сусіда.

Жінка розповіла, що саме займалась господарськими справами, коли на подвір‘я забіг розлючений сусід.

Він кількома пострілами з пістолету вбив одного їх собаку та ймовірно поранив іншого.

Потім приставив пістолет їй до голови і ніж – до живота, погрожував убити і її саму, і її чоловіка, бо, мовляв, їх собаки занадто довго і голосно гавкають, чим його дуже дратують.

На шум вийшов хворий чоловік заявниці, і сусід пішов «розбиратися» вже з ним, а сама вона швиденько викликала правоохоронців.

Працівники поліції доставили зловмисника до відділку, вилучивши у нього і пістолет, і ніж, який чоловік намагався викинути, а також паперовий пакунок з сушеним коноплиння.

Слідчі кваліфікували дії громадянина як погрозу убивством і розпочали досудове розслідування відповідно ч.1 ст. 129 КК України. Вилучені речі та рослинна сировина направлені на експертне дослідження.

Що стосується загибелі однієї та можливого поранення іншої собаки, то поліцейські вирішують питання про відкриття ще одного кримінального провадження за ознаками ч.1 ст. 299 КК України «Жорстоке поводження з тваринами».

Наразі досудове розслідування триває, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.