Підлітки на даху вантажного вагона добігалися до великої біди…

Поліцейські проводять перевірку за фактом ураження струмом підлітка на даху вантажного вагона…

Подія сталася у Шостці.

Двоє підлітків розважалися тим, що бігали по дахах стоячих вагонів-зерновозів, коли одного з них уразило електричним струмом.

Постраждалу дитину у тяжкому стані госпіталізували до лікарні.

Повідомлення про потерпілого 14-річного хлопця, якого уразило електричним струмом, у поліцію надійшло від медиків.

На вказане місце негайно виїхала слідчо-оперативна група.

Як встановили правоохоронці, постраждалий разом зі своїм 12-річний товаришем вирішили побігати по дахах вагонів-зерновозів, які стояли на залізничній станції.

Під час небезпечних розваг один з підлітків і отримав ураження електричним струмом.

Викликані випадковими свідками медики доставили хлопця до лікарні. Він отримав близько 50 відсотків опіків поверхні тіла.

За даним фактом поліцейські проводять подальшу перевірку та звертаються до батьків з проханням контролювати дозвілля своїх нащадків, цікавитися їх захопленнями та колом їх друзів.

Крім того, дорослим варто нагадати своїм дітям про небезпеку, яку становлять подібні «розваги», зауважує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.