Чоловік загинув під час пожежі у власному будинку…

До Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу в будинку по вул. Набережна в м. Ромни…

Про пожежу повідомила місцева жителька, яка побачила дим з вікна будівлі.

На місце події було направлено черговий караул 14-ї державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що в одній із кімнат квартири горить диван, підлога на площі 3 кв. м, стіни на площі 1 кв. м та речі домашнього вжитку. Через сильне задимлення рятувальникам довелось працювати в захисних апаратах.

Під час проведення розвідки в кімнаті на підлозі вогнеборці виявили тіло людини. Ним виявився господар будинку 1965 року народження.

Загоряння було локалізовано, а потім і повністю ліквідовано та не допущено подальшого поширення вогню на решту будинку.

Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.