Вокзал на станції Путивль, що в місті Буринь, не закриватимуть…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) не так давно на своїх сторінках повідомляв про можливе закриття каси на станції Путивль, шо в місті Буринь.

Дані публікації викликали чималий резонанс.

Як стало відомо БіЖ з відповідальних джерел, на даний час мова вже не ведеться про закриття каси на вокзалі станції Путивль.

Нині відбувається реформація залізничної галузі в державі.

І станцію Путивль вона також торкнеться – її буде передано в управління іншої компанії…

На світлині: станція Путивль у місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.