Блокпост у Бурині…

Ось такий блокпост (на світлині) наступного дня після зустрічі з кандидатом на посаду голови м.Буринь і нинішнього голови Віктора Ладухи з виборцями, з’явився у Новоселівському житловому масиві.

Навіщо його – з двох бетонних блоків – тут поставили?

Начебто на прохання самих жителів. Проте ті запевняють, що вони не просили встановлювати такі блоки, а звернулися, щоб якимось способом заборонити проїзд мікрорайоном багатотонних вантажівок.

Так, цією дорогою проїжджали вантажівки.

Однак тепер вони сюди не їдуть, а проїжджають поблизу двох 5-поверхових будинків №13-А та №11-А по майже вщент і так вже розбитій прибудинковій дорозі.

До того ж, ці блоки небезпечні й для самих жителів та інших городян.

Тут немає освітлення. І в темну пору їх просто не видно.

Уже є випадки, коли велосипедисти ледве на них не наскочили велосипедами. Та й легкові автомобілі ледве «вписуються» в такий проїзд.

А від такого зіткнення можна не тільки отримати травми, а може бути ще й гірший наслідок…

Звичайно, не доведи Господи!

Та може трапитися будь-яка біда…

І хто нестиме тоді відповідальність?

Насправді, цю ситуації можна було вирішити значно простіше, погодивши з відповідними інстанціями, – встановити дорожні знаки, які б заборонили в житловому кварталі їздити хоча б вантажним автомобілям…

Світлина Івана Житника.

PS: Блокпост може мати міліцейське, військове, а також цивільне застосування…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.