У Бурині пожежа ледве не перекинулася на електропідстанцію…

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності в районі вулиці Незалежності, що в місті Бурині.

На гасіння пожежі прибуло відділення чергового караулу 23-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Було встановлено, що вогонь охопив площу близько 300 квадратних метрів, і почав поширюватися на територію розташованої поруч електропідстанції напругою 35/10 кВ.

Пожежникам вдалося локалізували загоряння, та запобігли небезпеці обладнання і будівель електропідстанцій.

А через деякий час рятувальники ліквідували пожежу…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.