Можливо, це вже останній розклад руху потягів із зупинкою на станції Путивль, що в місті Буринь

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що касу на станції Путивль, що в місті Буринь, скоріш за все, закриють.

А це означатиме, що ні жителі Буринщини, ні Путивльщини не матимуть змогу їздити пасажирськими поїздами.

Подаємо читачам інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розклад руху потягів, які на сьогодні, 16 вересня 2020 року, ще зупиняються на станції Путивль.

Святлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.