Касу на вокзалі станції Путивль, що в місті Буринь, закриють?

Доки депутати Буринської міської ради на чолі з головою Віктором Ладухою тужилися над питанням перейменування станції Путивль на станцію Буринь, з’явилася досить тривожна поки що чутка.

А саме – касу на вокзалі станції Путивль взагалі може перестати функціонувати.

Тобто, вона буде закритий з усіма невтішними наслідкам для жителів, в першу чергу, Буринщини та Путивльщини.

А як відомо, диму без вогню не буває…

Шановні кандидати на посаду голови міста Буринь, кандидати в депутати Буринської міської ради доки ви будете змагатися за портфелі, з Бурині потягом може вже не виїхати в ніякому напрямі жоден виборець.

А не краще б усім вам зосередити свої увагу, зусилля й дієвість, щоб цього не допустити?

І доки нинішні місцеві депутати та керманичі міста піарилися на «містечковому патріотизмі» – перейменуванні станції Путивль на станцію Буринь, потяги тепер можуть пролітати і повз вокзал.

Адже їм все одно, яку назву має станція, на якій вони не зупинятимуться…

А Буринь ось так поволі за кілька останніх років й перетворюється з міста навіть уже не в село, а на хутір…

На світлині: вокзал на станції Путивль, що в місті Буринь, у середині вересня 2020 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.