Стрілянина в місті Конотоп...

Подія сталася у малосімейному гуртожитку в одному із житлових мікрорайонів Конотопа.

У результаті конфлікту зазнав тілесних ушкоджень 34-річний чоловік – його опонент під час сварки скористався пристроєм для відстрілу травматичних куль.

Прибувши на виклик за повідомленням про стрілянину та опитавши свідків події, поліцейські з’ясували, що потерпілий зі своєю цивільною дружиною гостювали у друзів.

На той момент до господарів прийшов 37-річний сусід, і між ним та гостем розгорівся конфлікт.

Під час сварки сусід дістав предмет, схожий на пістолет для відстрілу травматичних куль, та вистрілив у свого опонента.

Потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді забоїв м’яких тканин нижньої кінцівки. Викликані медики «швидкої» надали йому необхідну медичну допомогу, і на даний час життю та здоров’ю чоловіка нічого не загрожує.

«Наші працівники затримали правопорушника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, – коментує ситуацію Олександр Васильченко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції. – Слідчі вже повідомили йому про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень)».

Відповідно до чинного законодавства на зловмисника чекає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Утім, остаточну «крапку» у цій справі поставить суд, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.