Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

Збирання картоплі призвело зо смертельної трагедії…

Подія сталася в одному з сіл Сумського району…

Прийшовши допомогти родичам збирати врожай картоплі, 61-річний чоловік влаштував сварку і наніс кілька ударів кулаками 78-річного господаря.

Дідусь упав і вдарився головою об батарею опалення.

Через п‘ять днів від отриманих травм він помер у лікарні.

Працівники Сумського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та розпочали досудове розслідування.

Опитавши свідків події, вони встановили, що «помічник» добряче випив, і став чіплятися до літнього господаря.

Той намагався родича заспокоїти, але сам отримав тяжкі тілесні ушкодження. А гість, побачивши кров, злякався і втік додому.

Суд виніс 61-річному зловмиснику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.