Пожежа в Успенці…

Ось що про неї повідомляє сторінка «23 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області» в Фейсбуці:

«03.09.2020 року о 15 год 54 хв на пункт зв'язку 23 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в с. Успенка. Через 12 хвилин, прибувши на місце події, інформація про пожежу підтвердилась. Покрівля будинку була повністю охоплена вогнем та було сильне задимлення всередині житлових кімнат.

Рятувальники швидко відключили електропостачання будинку та подали на гасіння вогню пожежний ствол. Ліквідували пожежу об 19 год 00 хв. Пожежникам вдалося врятувати 3 господарчі споруди. У результаті пожежі ніхто не постраждав.

Для ліквідації пожежі було залучено 1 пожежну автоцистерну, 4 чоловіки особового складу 23 ДПРЧ, а також 2 трактори з бочками води ТОВ «РАЙЗ ПІВНІЧ» та 1 трактор з бочкою води ФГ «Едельвейс-2007».

Ймовірною причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.