Зловмисника, який намагався зґвалтувати 12-річну дівчинку, і ледь не вбив її 7-місячну сестру, взято під варту…

За даними Відділу комунікації поліції Сумської області, сьлшлдні, 18 серпня 2020 року, в суді закінчився розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу 25-річному мешканцю Шостки, якого підозрюють у замаху на зґвалтування 12-річної дівчинки та замаху на вбивство її 7-місячної сестри.

Суд задовольнив клопотання слідчого і ухвалив взяти під варту чоловіка на час досудового слідства, – повідомив начальник Відділу комунікації поліції Сумщини Володимир Крупецьких.

Жахлива подія сталася в місті Шостка.

25-річний чоловік, скориставшись відсутністю у сусідській кімнаті дорослих, увірвався до чужого житла і потягнув 12-річну дівчинку на ліжко, зриваючи з дитини одяг.

А коли від крику заплакало немовля, зловмисник ухопив дитину, кинув на долівку, і став бити головою об підлогу.

Присутня при нападі подружка 12-річної дівчинки стала кликати на допомогу, і на поміч дітям прибігли сусіди.

Саме вони відтягли нападника від немовляти, і сповістили про плжію в поліцію…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.