Пожежа в центрі Успенки...

Як повідомили читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), безпосередньо в центрі села Успенка, яке входить до Буринської ОТГ, виникла досить серйозна пожежа.

Загорівся очерет.

«6 серпня... На цю годину горить очерет на успенському ставку. Це жахіття... Пищать пташенята, усе тріскає, люди рятують сіно, солому. У когось вистачило у голові запалити щось. Працює поліція і пожежні», повідомила Марія Безбородова у групі Моє рідне село Успенка в Фейсбуці.

До слова, і взимку, і весною в селі поруч сільського ставка теж горіла рослинність.

Про всі пожежі, які сталися в Успенці, інтернет-портал БУТТЯ і ЄЖИТТЯ (БіЖ) детально розповідав на своїх сторінках...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.