Чоловік загинув від удару блискавки…

Вчора, 4 липня 2020 року, у селі Могриця, що в Сумському районі, від ураження блискавкою загинув 36-річний чоловік, який випасав худобу.

Інформацію про загибель чоловіка підтвердив нам речник поліції Сумщини Володимир Крупецьких, передав сайт http://sumypost.com

Як повідомляють місцеві мешканці, чоловік випасав корів із донькою, а коли почали насуватися хмари, він відправив доньку додому, аби вона не намокла.

Також односельці померлого повідомляють, що від удару блискавки загинула одна з корів, яку випасав чоловік.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, розповідав, що вчора, 4 липгя 2020 року, під час буревію у місті Буринь загинув 13-річний хлопчик, на якого звалилося дерево…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.