У Буринському міському парку знову впало дерево…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що 13 червня 2020 року в Буринському міському Павловському парку впало дерево.

На щастя, ніхто з відпочиваючих в парку тоді не постраждав.

Минуло тільки два тижні відтоді.

І ось сьогодні, 03 липня 2020 року, кілька хвилин тому неподалік від входу до парку «розчахнувся» клен, і чимала його частина впала безпосередньо на пішохідну доріжку.

Слава Богу, що тут в ті хвилини ніхто з городян, а чи гостей міста не проходив.

Хоча неподалік перебували відпочиваючі...

Цікаво, кого тепер буде звинувачувати міська влада в тому, що в Буринському міському Павловському парку один за одним почали падати дерева?

Напрошується питання: які ж дещо раніше в парку були випиляні дерева, якщо ті, котрі лишилися, почали одне за одним падати?

А так і до великої біди вже не далеко.

До слова, вітряно у ці обидва дні не було...

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Світлина Володимира Ковальова.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.