Молоду жінку знайдено мертвою у ванні…

26 червня 2020 року о 9 годині 30 хвилин до Путивльского відділу поліції надійшло повідомлення про смерть 26-річної жінки.

На місце виїхали слідчі для з’ясування обставин смерті, повідомив сайт https://hlukhiv.info

Уродженка Глухова проживала в Путивлі у квартирі.

У день трагедії мати не могла дотелефонуватися до доньки, тож попросила знайому навідатися до помешкання, яке знімала дочка, щоб дізнатися, чи все в неї гаразд.

Знайома разом із господаркою квартири виявили молоду жінку бездиханною у ванній кімнаті. За повідомленням правоохоронців, смерть наступила в результаті асфіксії шляхом занурення у воду…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.