СБУ продовжує досудове розслідування за фактом фінансування тероризму та посягання на територіальну цілісність України…

Служба безпеки України продовжує досудове розслідування за фактом фінансування тероризму та посягання на територіальну цілісність та недоторканність України виробником продуктів харчування з Дніпропетровщини.

За даними досудового слідства, організувала незаконну схему група українських бізнесменів, які діяли за попередньою змовою у тому числі з представниками бізнесу, які діють на території так званої «Д/ЛНР».

Виготовлена на приватному підприємстві продукція у встановленому порядку вивозилась ділками у сусідню державу. Згодом у порушення законодавства України та міжнародних норм, товари незаконно ввозились на тимчасово окуповану територію України, де реалізовувалась через торгівельну мережу.

Зловмисники регулярно сплачували до бюджетів фейкових республік «митні платежі», частина з яких йшла на фінансування терористичних організацій «Д/ЛНР» та незаконних збройних формувань бойовиків.

Згідно з ухвалою Зарічного районного суду м. Суми, у межах кримінального провадження, розпочатого Службою безпеки України у 2017 році, накладено арешт на майно підприємства вартістю понад 16 мільйонів гривень, що розташоване на Дніпропетровщині. За версією слідства, на ньому виготовляли продукцію для переправлення у «Л/ДНР».

Слідчими СБУ трьом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності всіх причетних осіб, повідомила інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) керівник пресгрупи УСБУ в Сумській області ОЛЕСЯ РАПУТА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.