У річці Чаша, що в місті Буринь, втопився чоловік…

З річки Чаша, що у місті Буринь, , рятувальниками транспортовано до берега тіло людини, яке перебувало серед гілля та уламків деревини на відстані близько 20 метрів від берегової лінії…

Після чого тіло було передане працівникам поліції.

Загиблим виявився чоловік 1958 року народження, повідомляється на сторінці «23 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області» в Фейсбуці.

До слова, рятувальники закликають: будьте обачними біля води, не йдіть купатися в стані алкогольного сп’яніння.

Будьте уважними до своїх друзів та близьких, перебуваючибіля водойм…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.