Зіткнулися автомобіль та мотоцикл: мотоцикліста госпіталізовано до лікарні…

Сьогодні, 9 червня 2020 року, на перехресті вулиць Лесі Українки та Івана Дударя, що в місті Кролевець, сталася дорожньо-транспортна пригода.

У результаті зіткнення автомобіля та мотоцикла, водій останнього був госпіталізований до Кролевецької центральної районної лікарні.

На місце події викликали поліцію, яка встановлює усі факти даної ДТП, повідомив сайт https://05453.com.ua/

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.