Чоловік зарізав рідну сестру, двох квартирантів і поранив матір

У Київській області поліція затримала чоловіка, який скоїв потрійне вбивство. Він завдав смертельні поранення сестрі і двом постороннім людям…

Про це повідомляє в Facebook прес-служба поліції області.

Кривава трагедія розігралася 7 червня 2020 року в одному з приватних будинків Фастова.

Інформація в поліцію про ножових пораненнях кількох людей надійшла від медиків, які прибули на виклик до місця події.

Поліція встановила, що 28-річний місцевий житель, який вже мав проблеми з законом, зарізав ножем 31-річну рідну сестру, а також чоловіка і жінку. Їх особи поки встановлюються, але за попередніми даними, загиблі винаймали в будинку житло.

Крім того, в будинку перебувала з численними ножовими пораненнями, але жива, мати чоловіка.

Її у важкому стані доставили до лікарні...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.