«Швидка допомога» потрапила в дорожню аварію

Аварія сталася сьогодні, 26 травня 2020 року, на перехресті вулиці Герасима Кондратьєва і вулиці 20 років Перемоги, що в Сумах...

Водій швидкої допомоги Peugeot Boxer здійснив виїзд на заборонений червоний сигнал світлофору з увімкненими проблисковим маячками синього кольору і сиреною. Однак під час виїзду він не переконався у безпеці свого маневру, унаслідок чого відбулося зіткнення з Renault Clio Symbol.

Водій Renault Clio Symbol, у свою чергу, не надав переваги у русі на перехресті оперативному автомобілю, який виїхав із увімкненими маячками та спеціальним звуковим сигналом. На обох водіїв склали протоколи за вчинення ДТП за ст. 124 КУпАП.

Протоколи направлять до суду, який вирішить остаточно, чи дійсно обоє винуваті, та визначить розмір адміністративного стягнення, повідомив речник Управління патрульної поліції Сумщини Олег Сологуб.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.