Із Буринської міської ради через суд стягнуто 209 тисяч гривень боргу теплопостачальній організації

До суду звернулось ТОВ «Біотепло Суми» до відповідача управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради про стягнення 209 тис. грн заборгованості, пені та штрафних санкцій за невиконання умов договору.

Водночас відповідач подав відзив, в якому заперечував проти позовних вимог, мотивуючи це тим, що має сумніви у правильності зчитування показників лічильника, враховуючи температурний режим навколишнього середовища у грудні 2019 року.

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про теплопостачання», споживач повинен щомісячно здійснювати оплату теплопостачальній організації за фактично отриману теплову енергію.

Взаємовідносини між теплопостачальними організаціями та споживачами теплової енергії також визначають Правила користування тепловою енергією, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2007 року № 1198.

За відсутності доказів несправності лічильника, посилання відповідача на температурний режим навколишнього середовища, як на підставу для сумнівів у правильності зчитування показників лічильника суд визнав безпідставними та задовольнив позов в частині стягнення основного боргу, пені, штрафу та судового збору, повідомив сайт https://su.arbitr.gov.ua/

На світлині: Буринська міська рада.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.