Поліція Бурині з‘ясовує причини ДТП, в якій постраждала велосипедистка-пенсіонерка…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ПОДІЇ розпровідав, що 4 травня 2020 року, о 9 годмні 35 хвилин на вулиці Незалежності, напроти Дитячої школи мистецтв, 18-річний водій на автомобілі ВАЗ 21093 зіткнувся з велосипедисткою, яка виїхала з другорядної дороги на головну.

У результаті зіткнення з легковиком отримала тяжкі травми і госпіталізована до Буринської центральної районної лікарні 72-річна велосипедистка.

Що стосується водія автівки, то він не постраждав.

Ознак сп‘яніння у 18-річного керманича також не виявлено.

У поліції по факту дорожньо-транспортної події відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 286 Кримінального кодексу України, в рамках яких з‘ясовуються причини та обставини того, що сталося.

Правоохоронці закликають всіх без виключення учасників дорожнього руху бути уважними в дорозі, беззаперечно дотримуватися правил дорожнього руху і пам‘ятати, що від їх свідомості та поведінки залежить не лише їх особиста безпека, а й життя і здоров‘я оточуючих людей, зауважив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.