Чи вже є коронавірус у Бурині?

Чутка про виявлення коронавірусу в жительки Бурині сьогодні, 6 травня 2020 року, дуже швидко поширилася містом.

Чи так воно насправді?

Поки що це питання залишається відкритим.

Дійсно, пенсіонерка з Бурині нині перебуває у Білопільській центральній районній лікарні з підозрою на коронавірус.

У неї взято аналізи.

Точний результат може бути відомий тільки після їх досліджень.

Нагадаємо, що інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про ситуацію з підозрою на коронавірус в чоловіка, який повернувся до Бурині з Польщі.

У нього аналізи виявилися негативними.

Також портал повідомляв і про випадок з чоловіком, у якого на коронавірус захворіла дружина. Він приїжджав до батьків у село Болотівка.

Ні в нього, ні в його близьких рідних, які проживають на Буринщині, хвороба не була виявлена…

Як будуть розвиватися події з сьогоднішньою ситуацією, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), безсумнівно, проінформує своїх читачів.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.