До Буринської ОТГ прийшла природньо-екологічна катастрофа…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках неодноразово порушував тему бездумного випилювання дерев у місті Буринь та Буринській ОТГ, і в цілому на Буринщині.

Зокрема, колись зелено-буйний Павловський міський парк на очах перетворився в суцільну галявину.

Тут одночасно випиляні дерева, які роками прикрашали місце відпочинку.

За великим рахунком, тепер в парку практично відсутня можливість відпочити – у тіні дерев уже не заховаєшся, а під палючим сонцем стоять лавки для відпочинку...

До катастрофи в Буринській ОТГ дійшли й лісонасадження, які по-варварськи випиляні майже на всій території об’єднаної територіальної громади.

Тому й не дивно, що сильні вітри постійно гуляють в усіх населених пунктах ОТГ, висушуючи землю.

Нинішньої весни ще й опади рідко випадають.

Природньо-екологічна катастрофв прийшла до Буринськлї ОТГ (на фотоколажі).

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках також регулярно розповідає про всі дуже серйозні пожежі, а їх вже від початку року кілька десятків, які трапилися в Буринській ОТГ та Буринському районі.

Жахливо...

Адже, окрім того, що випалюються луги, територія поблизу водойм тощо, там горить вся живе.

І повністю вимирає живий світ...

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.