Троє грабіжників з Конотопщини пограбували пенсіонерку з Буринщини

Працівники Управління карного розшуку ГУНП в області, при силовій підтримці бійців спецпідрозділу КОРД затримали трьох жителів Конотопського району за підозрою у скоєнні розбійного нападу.

Жертвою зловмисників стала 76-річна пенсіонерка з Буринського району, у якої під загрозою застосування фізичної сили вони відібрали мобільний, близько 200 гривень готівки та кілька подушок.

У поліції за фактом злочину відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст. 187 КК України, і під процесуальним керівництвом прокуратури області розпочали досудове розслідування.

На сьогодні, 28 квітня 2020 року, вже доведена причетність затриманих до скоєння цілого ряду розбійних нападів та крадіжок.

Більш того, слідчі встановили: зорганізувавшись спочатку на етнічній основі, з часом група перетворилась на стійке злочинне об'єднання, і діяла, як на території Сумської області, так і в інших регіонах України.

Відтак, працівники Слідчого управління ГУНП в області та прокуратури оголосили трьом затриманим, які нині перебувають у слідчому ізоляторі, повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст. 185, ч.4 ст. 187 з кваліфікуючою ознакою «вчинення злочину у складі організованої групи».

Слідчі дії тривають, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.