Зіткнувсь «Мустанг» із ВАЗом: постраждала пасажирка…

З настанням теплої пори року на дорогах Сумщини розпочинають свій «сезон» любителі мотоциклів, мопедів, скутерів та іншого легкого мототранспорту.

Відтак, через очевидні причини збільшується кількість ДТП, в яких страждають як водії байків, так і їх пасажири.

Зокрема, по вулиці Спаській, що в місті Глухів. зіткнулися легковик ВАЗ-2170 та мотоцикл «Мустанг».

У результаті аварії потерпіла 46-річна пасажирка байка – її з травмами кінцівок було доправлено до місцевої лікарні.

Працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 286 КК України та з’ясовують причини і обставини події, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.