У 19 людей, які контактували із зараженою на коронавірус у церкві, виявили хворобу…

Зразки аналізів тепер відправлять до Києва на додаткову перевірку.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Гетьманенко на своїй сторінці в Facebook.

Він повідомив, що Закарпатський лабораторний центр в Ужгороді отримав попередні результати аналізів, проведених методом ПЛР у тих, хто контактували з жителькою Мукачево, у якої підтверджено Covid-19.

«Серед 51 встановлених контактних осіб, у 19, які контактували з жінкою під час відвідин церкви, виявлено позитивні результати. Це свідчить про можливе масове інфікуванні осіб в умовах недотримання карантину! Всі особи, які були визначені, як контактні, перебувають з 23 березня 2020 року на самоізоляції», – написав Олексій Гетьманенко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.