Майже в центрі села Успенка знову виникла пожежа…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав про пожежу, яка сталася в селі Успенка, що в Буринському районі, 10 лютого 2020 року.

Тоді відбулося загоряння очерету та сухої рослинності на вулиці Садова.

Відділенню чергового караулу 23-ї державної пожежно-рятувальної частини вдалось локалізувати і погасити загоряння та врятувати 2 житлових будинки і 2 господарчі споруди.

Сьогодні ввечері, 19 березня 2020 року, за повідомленням із села Успенка, яке входить до Буринської об’єднаної територіальної громади, теж майже в центрі населеного пункту виникла доволі серйозна пожежа – начебто горять очерет та суха рослинність навколо водойми.

Нині, за інформацією, на її гасінні працюють рятувальники…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.