На Буринщині зі складу поцупили посівний матеріал

Коли до чергової частини Буринського відділення поліції з заявою про крадіжку збіжжя звернувся 66-річний житель села Миколаївка, на вказане ним місце події негайно вирушила слідчо-оперативна група поліції.

Правоохоронці з‘ясували, що зловмисники потрапили до приміщення зернового складу через двері, витягнувши з пазів металеву скобу.

Попередній огляд виявив крадіжку 360 кілограмів вівса та більше шести центнерів ячменю. Завданий потерпілому збиток сягає близько чотирьох тисяч гривень.

В результаті розшукових та слідчих дій працівники поліції вирахували зловмисників – ними виявились двоє місцевих чоловіків віком 49 років. Обоє – односельці потерпілого. За місцем проживання одного з них слідчі виявили та вилучили 73 кілограмів викраденого вівса.

Інший чоловік під час бесіди з правоохоронцями розповів: коли він того дня прийшов до товариша у гості, той запропонував йому піти до складу розжитися зерном.

Увечері, взявши ліхтарик, рушили «на справу». Один виносив зерно зі складу на вулицю, інший переносив його до господарства приятеля.

Слідчі кваліфікували дії чоловіків за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та відкрили кримінальне провадження.

Тепер зловмисникам доведеться не тільки відшкодувати збитки, а й постати перед законом, оскільки за вчинене їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.