Мікроавтобус з пасажирами зіткнувся з потягом: є постраждалі…

Неподалік села Боронява, що на Закарпатті, мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter з 8 пасажирами в салоні зіткнувся з поїздом, тому що водій авто виїхав на залізничний переїзд при опущеному шлагбаумі на червоний сигнал світлофора.

За даними правоохоронців, 31-річний житель села Грушево, який перебував за кермом мікроавтобуса, проігнорував червоний сигнал світлофора і опущений шлагбаум, він виїхав на залізничний переїзд і зіткнувся з потягом.

Автомобіль відкинуло в кювет.

За даними поліції, сам водій не постраждав, а тест показав, що він не був п'яний в момент ДТП.

У аварії постраждали п'ятеро пасажирів віком від 33 до 70 років, їх відправили до лікарні. Автомобіль вилучили, а кримінальне провадження відкрили за ч.1 ст. 286 КК України – порушення правил дорожнього руху.

Ведеться слідство…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.