Убито жінку...

За процесуального керівництва Кролевецького відділу Шосткинської місцевої прокуратури затримано 52-річного чоловіка за підозрою у вбивстві співмешканки.

2 березня 2020 року в с. Дубовичі Кролевецького району до дільничного поліцейського звернулись односельці жінки, яка вже кілька днів не виходила з будинку.

Вони запідозрили щось неладне і просили з’ясувати, що сталось.

Зайшовши до будинку, в якому проживала жіка, правоохоронець у підсобній кімнаті виявив тіло 60-річної господині з ознаками насильницької смерті, яка настала декілька днів тому.

При цьому, увесь цей час поруч із тілом померлої проживав її співмешканець…

Чоловік пояснює, що вони з потерпілою проживали в одному будинку.

Того дня були добряче напідпитку, вона почала вимагати в нього кошти на спиртне.

На цьому ґрунті між ними виникла сварка. Під час неї, зі слів чоловіка, жінка схопила сокиру і замахнулась на нього.

Однак він виявився спритнішим і ударив її декілька разів палкою по голові.

Це сталось приблизно 3-4 дні тому, коли саме він не пам’ятає.

Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.